Hakkımızda


KİTAPSAN KİTAP KIRTASİYE TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

Kitapsan kurucuları 1981 yılında Kayseri de açtıkları ilk işletmeleri Gelişim Kitabevi ile ticari yaşama başlamışlardır. Kayseri’den Mersin’e 1984 göçle birlikte;  Gıda sektöründe faaliyete başlamış olup, gıda işiyle birlikte. 1987 yılında Kitapsan Kitap Kırtasiye firmasıyla eski faaliyetlerine Mersin ili, Silifke Caddesinde açtıkları ilk mağazaları ile başlamıştır.

Kısa sürede doğru yönetim şekli ve politikası sayesinde, 1993 yılında şirketleşerek Adana (5), Mersin (4) 9 ayrı mağaza ve 100 civarında personel gücü ile sektörümüzün büyüme ve gelişme sürecinde önemli rol oynamaktadır. 2000  yılında İstanbul'da KARE ve ETİK yayınevlerini kurmuş her iki yayınevin den çeşitli alanlarda toplam da 390 kitap yayınlamıştır. Şirket merkezi ve Lojistik Depo alanımız 2.500 metrekare alana kurulu olup Mersin'de faaliyet göstermektedir.

Kitapsan olarak gösterdiğimiz titiz, kaliteli ürün seçimi ve tüketicisinin de sevdiği, orada olmaktan mutluluk duyduğu mağazalar zinciri haline gelmiştir. Ayrıca mağazalarında satışını yaptığı ürünlerin arkasında durmak gibi özel misyonlar yaratarak, değişen teknolojileri yakından takip edip kendi pratiğine uygulamaktadır.

Kitap – Kırtasiye – Hobi Hediyelik – Oyuncak – Film – Müzik – Multimedya – Teknoloji –Dergi gibi  geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap eden, müşterileriyle çalıştıkları tüm ürün gruplarında yeni ürün çeşitlerinden öncelikle haberdar olabilmesi ve ihtiyaçların herkesin bütçesine en uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak sahip olmalarını amaç edinen Kitapsan, yolunda ilkelerinden taviz vermeden ilerlemektedir.

ISO ve Toplam Kalite Yönetimi konularında ciddi çalışmalar ve mağazacılık dünyasında oluşan yeni yöntem, konsept, teknoloji ve teknikleri yakından takip edip hemen uygulamaya geçerek ekonomik istihdamlar yaratmaktadır.

Vergi sıralamasında 2004 yılında 61. , 2005 yılında 27. , 2006 yılında 35., 2007 yılında 72. sıralarda yer alarak ülke ekonomisine sektöründe katkıları yadsınamayan bir tablo oluşturmuştur.

Özüne insan ve onun memnuniyetini koyan firmamız globalleşen dünya ekonomisinin içerisinde yer alabilmek için gerekli yatırım ve faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Her alanda sadece ticareti değil dostane bilgi ve kültür paylaşımını ön planda tutan Kitapsan sektöründe marka olmayı başarmış ender kurumlardan biridir.

 

Ticari Ünvan ve Mali Bilgilerimiz


Kitapsan Kitap Kırtasiye Kaset Tic.San.Ltd.Şti.

Merkez Mah. Vatan Caddesi No:2/A Mezitli Mersin

Tel-Fax : 0324.326 9790

 

şirket genel e-mail 
web sitesi genel e-mail
müşteri hizmetleri e-mail

info@kitapsan.com.tr
e-ticaret@kitapsan.com.tr
musteri.hizmetleri@kitapsan.com.tr


   

Vergi Dairesi :  URAY

Vergi Numarası : 564 0000 184


Ticaret Sicil No :  12680

Mersis No :  0-5640-0001-8400019


E-Fatura Birim Etiket (Parametre) Bilgilerimiz:

E-Fatura Posta Kutusu Etiketi    : urn:mail:defaultpk@ibmglobalservice.com.tr


E-Fatura Gönderici Birim Etiketi : urn:mail:defaultgb@ibmglobalservice.com.

Kitapsan E-Bülten

Bültenimize Ücretsiz Üye Olarak kampanya, yeni gelenler ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

3d secure Visa Mastercard

© 2018 Kitapsan. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık